Car of the Year Polska 2022

Jurorzy Car of the Year Polska oddali swoje głosy. Na liście było 37 kandydatów. I tak po podliczeniu wszystkich punktów z tajnego głosowania 3 listopada ogłoszono finałową piątkę. W minioną środę, tj 10 listopada odbyła się krótka sesja zdjęciowa. Finałowa piątka 2022 Tym razem gościła na Torze Modlin.

Pogoda nam zrobiła bardzo miłą niespodzianką, od samego rana było prawie bez chmurnie i niezwykle słonecznie jak na tą porę roku. To oczywiście ułatwiło mi pracę. Wybór miejsca nie był prosty, po pierwsze chcieliśmy aby nikt i nic nam nie przeszkadzało w realizacji materiału. Jak się okazało dostępność toru była bardzo ograniczona. Po mimo iż bardzo dobrze się przygotowaliśmy, to mieliśmy zaledwie godzinę na realizację materiałów. A tak oto prezentuje się Finałowa piątka 2022 w skromnej galerii:

Jednakże tym razem zlecenie było dużo bardziej wymagające. W niespełna godzinę na torze oprócz zdjęć musiałem jeszcze zebrać materiał filmowy. Powstał z niego minutowy film, zapraszam także do obejrzenia. Więcej informacji o konkursie na dedykowanej stronie: Car of the Year Polska 2022. Polecam również śledzić inne kanały, bo już wkrótce – 1 grudnia jurorzy wybiorą z tej piątki najlepsze auto, które otrzyma statuetkę!! A teraz zapraszam na film: Finałowa piątka 2022:

O zeszłorocznym konkursie możesz przeczytać także na mojej stronie: Finał COTY 2021 PL, oraz o sesji zdjęciowej z Finałowej piątki: Finałowa 5 COTY 2021 PL

Dodano: 28.11.2021:


Zapowiedź Finału Car of the Year 2022: