W minionym roku było całe mnóstwo perturbacji. Tematem głównym była oczywiście pandemia i choroba z którą walczył cały świat. Mimo to życie toczyło się dalej. Pracowaliśmy odpoczywaliśmy, niektórzy z nas kupowali samochody…. Ci, którzy w tym roku zdecydują się na zakup samochodu z pewnością przyda się informacja o tym który z nich wygrał Finał COTY PL 2021 roku. Zapraszam!

Tak samochodem wybranym przez grono dziennikarzy z różnych redakcji na ten rok jest KIA Sorento!! Wygrało ono pozostawiając pozostałych rywali daleko w tyle jeśli chodzi o przyznawane punkty!!

Juliusz Szalek i Wojciech Sierpowski ogłaszają wyniki tegorocznego Finału COTY PL 2021

Jurorzy – dziennikarze motoryzacyjni najpierw nominowali pięć aut – kandydatów do tytułu 'Car of the Year Polska 2021′ – o czym możesz przeczytać w Finałowa 5 COTY PL 2021.

Tym razem cały konkurs odbył się w inny niż planowano sposób. Dziennikarze zdalnie głosowali na auta. Zaś zakończenie – ogłoszenie zwycięzcy nastąpiło dopiero dziś. Odbyło się ono niemalże za zamkniętymi drzwiami na terenie Automobilklubu Polski. Jednakże wszyscy zainteresowani uczestniczyli w wydarzeniu zdalnie za pośrednictwem livestreemingu.

Także ze względu na panujące warunki i ja miałem mocno ograniczone możliwości w zrealizowaniu materiału zdjęciowego. Tym razem pogoda była iście zimowa, ale nie było możliwości w pełni tego wykorzystać. Nie odbyły się jazdy testowe takie jak w poprzednim roku. Dziś tylko króciutkie przejazdy do zdjęć dla prasy i sponsorów. Mam nadzieję że w przyszłym roku nic już nie pokrzyżuje planów zdjęciowych i uda się lepiej przedstawić wszystkich kandydatów. Poniżej mini galeria. (P.S. Niestety znowu zabrakło piątego bohatera tego wydarzenia – Porsche Taycan)

Po raz drugi i to z rzędu wygrywa auto koreańskiego producenta. Na tej podstawie można wysunąć tylko jeden wniosek. Auta tej marki cieszą się dobrymi opiniami wśród polskich dziennikarzy.

GRATULACJE dla zwycięzcy!!! – KIA Sorento

Zapraszam również na mój funpage, lub do obejrzenia innych aut.
Więcej o konkursie dowiesz się ze strony caroftheyear.pl