Na zakończenie roku szkolnego tancerze TAZARO wraz z Panią Kamilą przygotowali taneczne widowisko.

Przyzwyczailiśmy się do zakończenia roku z galowym apelem, a czasami także z drobnym programem artystycznym w wykonaniu uczniów. Ale uczniowie TAZARO nie tak tym razem chcieli świętować! Czym więc jest bitwa tancerzy? Zapraszam…

Przygotowany program był nie lada niespodzianką dla rodziców. Taneczna Bitwa, bez rozlewu krwi, bez siniaków, bez łez!! a wręcz z uśmiechami na twarzach uczestników. Polegała ona na tym, że wylosowana grupa musiała odtwarzać program pierwszej. Warto dodać, że zajęcia są tak prowadzone, że nie wszyscy uczestnicy znają taneczne układy wszystkich grup. Stąd była tu olbrzymia trudność, zaś z drugiej strony to widowisko pokazało jak świetnie tancerze radzą sobie na scenie bez znajomości programu artystycznego.

A więc jeśli bitwa tancerzy – to nie ma przegranych!! Wygranymi się czuli wszyscy z TAZARO pod dowództwem Pani Kamili. Tak wspaniale bawiących się wszystkich zarówno dzieciaków jak i rodziców dawno nie widziałem. A nóżka nie jednemu podrygiwała w rytm tańczonych utworów. Myślę, że gdyby patio SP42 było dwa razy większe to i tak by było za małe. Rodzice jeśliby tylko mogli, to by na pewno dołączyli do tej świetnej zabawy.

Opowiadać można by długo, ale chyba nie ma sensu – zobaczcie sami w poniższej galerii, jak nasze dzieciaki szalały na parkiecie!

Ja również ze swojej strony składam wielkie podziękowania dla Pani Kamili za kolejny rok pracy z naszymi urwiskami 🙂

Zapraszam na inne wpisy o TAZARO,
bądź też na mój funpage.