chodzi bokiem…

a w zasadzie to jeździ!

Dziś ultra krótka i superszybka sesja – Toyota GR Supra dla Autoroku. Otrzymałem zapytanie na zdjęcia w akcji. Poranek był pochmurny, pierwsze zdjęcia bez promieni słonecznych, dość chłodno – ale nie ma co się dziwić to jeszcze wciąż zima. Ledwie się śniegi roztopiły…. a asfalt nie rozgrzał… a tu już takie gorące auta na planie….

GR Supra to dwuosobowa w najmocniejszej odmianie maszyna. Napędzana jest sześciocylindrowym rzędowym silnikiem o pojemności trzech litrów z turbodoładowaniem. 340 koni kusi i nęci do jazdy bokiem. Jest więc autem dla tych co mają z takiej jazdy frajdę.

Ja miałem sporo frajdy robiąc zdjęcia – bo to niecodzienne auto, a warto je uwiecznić w swoim żywiole.

Toyota GR Supra – skromna galeria:

Opis Toyoty GR Supry i test wkrótce znajdziesz na łamach magazynu AutoRok, a podobne wpisy o samochodach na moim blogu znajdziesz tutaj.

Fotoporada:

Jeśli pragniesz wykonywać podobne zdjęcia pamiętaj o najważniejszym – bezpieczeństwie. Jazda taki autem to nie zabawa, więc wszelkie próby wykonuj tam gdzie nie zagraża to tobie ani innym. Ten materiał powstał w specjalnie wybranych miejscach. Ja trzymając aparat byłem w bezpiecznej odległości. Te ujęcia powstały z użyciem teleobiektywu. Zamrożenie ruchu umożliwił krótki czas naświetlania. Za sterami tego super auta siedział doświadczony i odpowiedzialny kierowca.