W minioną sobotę odbył się 26 turniej dla tancerzy. Organizatorką była Pani Kamila oraz jej podopieczni z klubu tanecznego. Tradycyjnie imprez była podzielona na dwie części dla młodszych i starszych grup. Rozwiń a dowiesz się więcej o XXVI Turniej TAZARO…

I część – XXVI Turniej TAZARO

Niemalże punktualnie o 14.00 na parkiet sali gimnastycznej SP42 weszli tancerze najmłodszych grup. Turniej ropoczął się prezentacją par. Najmłodsi adepci tańca rywalizowali w tańcu towarzyskim, a ich umiejętności oceniała komisja. Zaś zespół sędziowski zgodnie z procedurami podliczał punkty dla każdej z par wystawione przez poszczególnych jurorów. W ten sposób wyłoniono brązowych, srebrnych i złotych medalistów. Jednakże najprzyjemniejszym aspektem tego turnieju była możliwość oglądania umiejętności maluchów i tych nieco starszych tancerzy. Oczywiście nie należy zapomnieć o wspaniałych emocjach, rodzinnej atmosferze…. no cóż, można by tak długo wymieniać… Ja jednak zapraszam do obejrzenia poniższych zdjęć – one najwięcej mówią o tym co się działo!

Po wręczeniu nagród i słodkich upominków dzieciaki z grup TAZARO MINI i TAZARO KIDS zrobiły małe 'show’ pokazem tańca zespołowego:

A na zakończenie wszyscy razem zatańczyli tradycyjnie klubowy układ: