Druga fala pandemii zmusiła do ścigania się za zamkniętymi drzwiami. Zawody odbyły się bez jakiejkolwiek publiczności na hali. Jednak zagorzali kibice wyścigów RC mogli śledzić zmagania na bierząco dzięki transmisji internetowej wyników oraz obrazu z kamer zainstalowanych na torze z TRCA Winter Offroad RD2.

Na torze drobne aczkolwiek bardzo istotne modyfikacje. Zmieniony został zjazd z prostej. Dodane drugie urządzenie pomiarowe, dzięki któremu można wyznaczać prędkość na prostej. Poza tym kilka drobnych usprawnień.

Rywalizacja rozpoczęła się już piątkowymi treningami. Chętni mogli skorzystać tego dnia z jednego wyścigu z pomiarem czasu. A sobotni poranek rozpoczął się drugim treningiem kontrolowanym. Po krótkiej przerwie rozegrano trzy kolejki kwalifikacyjne.

Tym razem problemy techniczne dopadły organizatorów. W pewnym momencie system pomiaru czasów miał bardzo wysokie zakłócenia, których nie do końca udało się zlokalizować. Drobne modyfikacje w systemie pomiarowym pomogły i pozwoliły kontynuować zawody, ale ich nie wyeliminowały. Organizatorzy byli zmuszeni do powtórzenia jednego z wyścigów.

Biegi finałowe pod względem systemu pomiarowego przebiegły dość spokojnie. Tutaj jednak emocje sięgały zenitu, jednak były generowane zaciętą rywalizacją.

TRCA Winter Offroad RD2 – wyniki:

E-Mini:

 1. Adrian Burchart
 2. Michał Sabat

2WD Stock:

 1. Tomek Wysocki
 2. Piotr Stankiewicz
 3. Jakub Walczak

2WD:

 1. Michał Orłowski
 2. Bartek Kramża
 3. Jeremi Kramża

4WD Stock:

 1. Roman Panek
 2. Łukasz Seferyński
 3. Marek Przyłuski

4WD:

 1. Michał Orłowski
 2. Bartek Kramża
 3. Bartek Zalewski

Gratulacje dla wszystkich za osiągnięte rezultaty, za sportową rywalizację i za wspaniałą atmosferę pomimo wszelkich trudności.

Szczegółowe wyniki z TRCA Winter Offroad RD2 znajdziesz na portalu MyRCM, a teraz zapraszam do obejrzenia fotogalerii:

Więcej podobnych informacji: RC Cars

Titan RC Arena mieści się na ul. Kolejowej 348, Sadowa – pod Warszawą – Mapka.
Linki: Facebook