Titan RC Arena Offroad runda 1

Odmrażanie gospodarki idzie z równoczesnym odmrażaniem społeczności. Także społeczność modelarska powolnie się odmraża. A dzięki temu niewielka społeczność modelarska spotkała się w Titan RC Arena na pierwszej rundzie Offroadowej.

Ze względu na wiele ograniczeń mogła to być kameralna impreza. A Ja tym razem brałem nieco bardziej czynny udział. Artur Kramża poprosił mnie o poprowadzenie tych zawodów, oraz o uwiecznieni ich na zdjęciach. Ciężko jest jednak pogodzić pierwszy, zaś rzecz jasna najważniejszy obowiązek z czymkolwiek innym. Dobrze wykorzystałem ustawiony system pomiaru czasu i w luźniejszych chwilach popstrykałem trochę fotek.

TRCA Offroad RD1

Sobota okazała się bardzo długa. Rozpoczęła się już o ósmej rano wolnymi treningami. Po nich zawodnicy jeździli w treningach kontrolowanych. I tak już tradycyjnie kwalifikacje odbyły się na podstawie wyników z treningów kontrolowanych. Po tych pięciu wyścigach, popołudniem zostały jeszcze rozegrane po trzy finały dla każdej z klas. Ten wybitnie długi dzień zakończył się ok. 22.00 uroczystym uhonorowaniem najlepszych. Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje, świetny powrót po tak długiej przerwie. Dla tych, którym forma nie dopisuje lub chcą ją poprawić, Titan RC Arena i jej team serdecznie zapraszają na treningi. Więcej informacji w moim poprzednim wpisie.

Galeria znajduje się poniżej, a teraz chciałbym się skupić na zwycięzcach TRCA Offroad RD1:

W klasie 2WD Open:

 1. Bartek Kramża
 2. Jeremi Kramża
 3. Marcin Czech
Top 3 w klasie 2WD Open

W klasie 2WD Stock:

 1. Marcin Czech
 2. Małgosia Czech
 3. Adrian Wionczyk
Top 3 w klasie 2WD Stock

W klasie 4WD Open:

 1. Bartek Kramża
 2. Jeremi Kramża
 3. Bartek Gogacz
Top 3 w klasie 4WD Open

W klasie 4WD Stock:

 1. Jakub Walczak
 2. Maciej Boncławek
 3. Wojciech Zarski
Top 3 w kalsie 4WD Stock

W klasie Truck PRO:

 1. Bartek Kramża
 2. Artur Kramża
 3. Małgosia Czech
Top 3 w klasie Truck PRO

A teraz zapraszam do skromnej galerii z TRCA Offroad RD1:

Więcej podobnych informacji: RC Cars

Titan RC Arena mieści się na ul. Kolejowej 348, Sadowa – pod Warszawą – Mapka.
Linki: Facebook