Podobnie jak w ubiegłym roku Tazaro Event zorganizowało przepiękny bal dla ósmoklasistów. Tematem przewodnim był 'kosmos’, co doskonale widać po przepięknych dekoracjach. W SP42 – Bal ósmych klas 2023 niczym studniówka…

Rada rodziców postawiła twardo na Panią Kamilę i jej ekipę. Szkolne patio przeobrażono w taneczną przestrzeń kosmiczną. To co zostaje w pamięci to nie tylko przepiękne dekoracje przygotowane do „Ale Kosmos”. Wspaniały i zarazem pyszny poczęstunek, kosmiczny tort. Ale to co najbardziej urzekło to jak młodzież się bawiła! Polonez Rock&Ról, Belgijka – specjalny pokaz – te tańce wymagały długich przygotowań. A wszak wiadomo im większa grupa tym trudniej. Jednak przyszli absolwenci stanęli na wysokości zadania i ten 'egzamin’ zdali celująco. Oficjalny taniec opanowany do perfekcji, a późniejsza zabawa – nie było podpierania ścian. Bawiła się młodzież, nauczyciele i dyrekcja. Zamawiane piosenki wlot wybrzmiewały z głośników – Pan Krzysztof zza konsoli 'wymiatał’. Zabawa trwała do 23.00, a Pani Dyrektor bez większej namowy zaproponowała jeszcze na koniec roku dyskotekę. Ja oczywiście uczestniczyłem jako fotograf, a poniżej zaledwie drobna część kadrów z balu:

Jeśli spodobał się Tobie SP42 – Bal ósmych klas 2023 – to może zechcesz obejrzeć zeszłoroczny Bal? Zapraszam także do odwiedzenia profilu na Facebooku.

%d bloggers like this: