Centrum Modelarskie Warszawa

Wczoraj wieczorem razem z Rafałem, Darkiem i Pawłem wybraliśmy po raz pierwszy do prawdziwego raju. Tak, zdecydowanie RC Arena – to RAJ dla modelarzy!

Choć to miejsce powstało jeszcze przed wybuchem epidemii (COVID-19), dopiero teraz po zniesieniu części obostrzeń wybraliśmy się do RC Areny, by się na własnej skórze przekonać, jakie miejsce dla modelarzy RC stworzył Artur Kramża – TitanRC. Nie da się ukryć że epidemia także i jego dotknęła, tak jak i całe środowisko RC, które zostało kompletnie zamrożone. Po mimo tego RC Arena przetrwała ten trudny okres. Wczoraj, Artur i jego ekipa kończyli prace nad trzecim torem – dla OnRoadów, co było połączone z oficjalnym otwarciem RC Areny po zniesieniu obostrzeń epidemicznych.

W Arenie można już teraz ćwiczyć modelami wyścigowymi terenowymi i driftowozami. Niebawem ruszy barek. W przerwie na ładowanie akumulatorów w profesjonalnie przygotowanym pit-lane, można się zrelaksować na wygodnej kanapie, bądź popykać w ping-ponga. Jeśli jesteś w świecie aut RC świeżakiem, to także wbijaj bez żadnych obaw! Ekipa TitanRC we wszystkim Ci pomoże! Nawet jeśli nie masz własnego autka to nie ma problemu – na miejscu jest wypożyczalnia. Chłopaki chętnie we wszystkim służą radą. Bez dodatkowych stresów jeśli to ma być Twój pierwszy raz z RC!! Dodatkowo na miejscu działa także sklepik, więc w razie potrzeby możesz się zaopatrzyć. Ja, Rafał i Darek odwiedziliśmy Arenę z naszymi Truckami… – zapraszam do mini-galerii poniżej.

Serdecznie polecam to miejsce dla wszystkich fanów motoryzacji!!
RC Arena mieści się na ul. Kolejowej 348, Sadowa – pod Warszawą – Mapka.
Linki: Facebook

Więcej podobnych informacji: RC Cars