Dziś, tuż przed zakończeniem roku szkolnego nastąpiła uroczysta dekoracja najlepszych z najlepszych uczniów szkół dzielnicy. Po mimo tego, że uroczystość była rejestrowana przez akredytowanych fachowców, miałem okazję w niej aktywnie uczestniczyć z ramienia klubu Tazaro. Warto dodać, iż nasze dzieciaki, poniekąd bardzo zdolne, przygotowały program artystyczny ubarwiający imprezę – Orzeł Targówka 2023.

Do konkursu zgłosili się najlepsi uczniowe ze szkół podstawowych na Targówku, wyjątkiem była uczennica pierwszej klasy technikum. Trzeba przyznać, iż zdolnych ludzi w naszej dzielnicy nie brakuje. Wszyscy zgłoszeni i wyróżniający się ponad przeciętnymi zdolności zostali nominowani do tej nagrody. W tej 14 już edycji uhonorowano aż 16 uczniów. Nie będę ich wymieniał – takie informacje zapewne znajdziesz na stronie dzielnicy. Ja czynnie uczestnicząc skupiłem się na naszych dzieciach należących do klubu TAZARO. Im również należą się gratulacje za zdobicie najwyższych trofeów na Mistrzostwach Świata!! – za co także otrzymali podziękowania i gratulacje. Moc dobrych słów otrzymała także Pani Kamila – główna trenerka klubu tanecznego – także w tym miejscu i ja składam 'Wielkie Gratulacje’ !! Aby nie zanudzać zapraszam do obejrzenia moich kadrów zamieszczonych poniżej z niezwykłego wydarzenia jakim jest „Orzeł Targówka 2023”:

Jeszcze raz na koniec chciałbym pogratulować wszystkim „Orłom Targówka” oraz naszym wspaniałym tancerzom wychowywanym pod okiem i ręką Pani Kamili.

Więcej informacji o klubie TAZARO oraz więcej zdjęć tancerzy – serdecznie zapraszam.