Wygodne i przestronne propozycje wśród nowości

To był pierwsze jazdy testowe dla dziennikarzy z tegorocznego cyklu. Do dyspozycji oddano 21 aut z najnowszej oferty rynkowej. Tegoroczny Kombi & mpvTest to połączenie klas o charakterze użytkowym.

Pogoda nam dopisała. Redakcja AutoRok zapewniła świetne warunki, nie tylko do jazd, ale także do bezpośrednich porównań modeli w wybranych klasach. Po mimo tego iż, granice między nimi się pozacierały i ciężko je wprost przyporządkowywać, to wspólnymi siłami tego dokonano. Trzeba także przyznać, iż auta nie stygły. Jazdy odbywały się także w trakcie sesji zdjęciowej, która została podzielona na cztery części – dla odpowiednich klas. Na nie które nowalijki trzeba było cierpliwie poczekać…

My w krótkich przerwach dokonywaliśmy pomiarów generowanego natężenia hałasu przez każe z aut, stawiając przed nim miernik. Wykonywaliśmy to przy biegu jałowym silnika, oraz zachowaniu takiej samej odległości miernika od przodu samochodu.

Oprócz testów dynamicznych dziennikarze lubią wykonać różne inne ciekawe porównania. Sprawdzano bagażniki, zarówno pod kątem pojemności, funkcjonalności jak i łatwości dostępu do przewożonych tobołków…

Dziennikarze tradycyjnie wypełnili ankietę dotyczącą testowanych samochodów. Wkrótce poznamy więcej szczegółów, jak i wyniki z pomiarów natężenia hałasu- zostaną opublikowane na portalu autorok.pl. (szukajcie Kombi & mpvTest 2019 ). A tymczasem zapraszam do obejrzenia skromnej galerii już bezpośrednio z jazd testowych:

%d bloggers like this: