Firma ATA niebawem wprowadzi na rynek model zabawkowy i zdalnie sterowany powszechnie znanego w naszym kraju traktora marki Ursus C-360.

Zabawka jest pełni kompatybilna z serią rolniczą niemieckiego producenta Bruder. Do traktora można podpinać wszelkiego rodzaju przyczepy i osprzęt rolniczy.

Wersja zdalnie sterowana na pewno będzie droższa, ale za to sprawi więcej frajdy miłośnikom rolnictwa. Więcej o oferowanych zabawkach i modelach znajdziecie na stronie firmy ATA.

Te a także inne zdjęcia powstały na potrzebę wykonania reklamy produktowej.

Sprzęt do zdjęć

Do wykonania tych zdjęć wykorzystałem białe tło umieszczone w namiocie bezcienowym. W aparacie ustawiłem dość dużą wartość przysłony. Celem było uzyskanie odpowiednio dużej głębi ostrości. Tak by wszystkie detale fotografowanej zabawki znalazły się w polu ostrości. Natomiast ze względu na późną porę dnia fotografowane obiekty doświetlałem dwoma lampami błyskowymi. Poprzez to, że zlecenie wykonałem u klienta były to zwykłe lampy reporterskie. Wyzwalałem je bezprzewodowo. Dzięki temu miałem swobodę ruchu podczas kadrowania. Lampy ustawiłem tak by powstały naturalne miękkie cienie i by wydobyć maksymalnie wiernie nasycenie kolorów. Dzięki temu zabawki ATA – Ursus C-360 prezentują się znakomicie.

Zdjęcia poddałem typowej obróbce usuwając drobinki, które przez elektrostatykę poprzyklejały się do plastikowych elementów zabawki. Wyrównałem także poziomy i usunąłem zbędne elementy namiotu bezcieniowego. Ujednolicone białe tło to podstawa do zdjęć publikowanych w sklepach internetowych. Znakomicie się także sprawdza w katalogach produktowych ale to oczywiście zależy od indywidualnej koncepcji zleceniodawcy.

Mój klient otrzymał zdjęcia pełnej rozdzielczości do reklam ulotek oraz pomniejszone do użytku w internecie.

Zapraszam do małej galerii poniżej:

Więcej informacji o zdjęciach można znaleźć w moim portfolio oraz na fanpage Facebook