TAZARO tańczy w słusznej sprawie!
Przed Domem Kultury 'Świt’ powstał lokalny punkt zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ze sceną, pokazami, bigosem, atrakcjami… Jaki był 28 Finał WOŚP? > Zapraszam!!

Na scenie wystąpiła także grupa 'Sylaba’ ze Szkoły Podstawowej 42 i zaśpiewała swoje najlepsze utwory…

Przez to, że scena była malutka klubowicze TAZARO wyszli przed scenę i porwali publiczność do wspólnej zabawy – wspólnego tańca!

Nie obyło się oczywiście bez licytacji…

Zapraszam do obejrzenia galerii 28 Finał WOŚP:

Dziękuję za serduszko!!

Zapraszam również na mój funpage,
lub do obejrzenia podobnych


Jak powstały te zdjęcia?

No cóż to można by powiedzieć zwykły fotoreportaż. Aparat z szerokokątnym obiektywem i z flashem. Kluczowymi czynnikami w tego typu zdjęciach to właściwe dobranie trójkąta ekspozycji. Czas naświetlania musi być na tyle krótki by uchwycić ostre zdjęcia dość szybko poruszających się tancerzy. Zbyt mała wartość przysłony będzie powodowała iż tylko wybrana osoba będzie się znajdowała w obszarze głębi ostrości, zaś zbyt duża będzie niepotrzebnie wymuszać mocniejszy błysk. Efektem ubocznym będzie oczywiście dość ciemne tło. Na niektórych zdjęciach wykorzystałem ten właśnie efekt by odseparować główne postacie od tła, na którym znajdowały się dość nieciekawe zabudowy osiedlowe. Na niektórych znajdziesz przeciwność tego efektu, w ten sposób ukazałem w tle scenę i publiczność, o której należało nie zapomnieć. Przy tego typu zdjęciach warto wykorzystać dodatkowe oświetlenie – sceny czy też postaci znajdujących się na niej. Należy jednak pamiętać o korekcji błysku. Przy tych wykonywanych na zewnątrz znaczne podnoszenie palnika lampy nie ma zasadności. Ja błyskałem na wprost, a przy 'zbliżaniu’ się do tancerzy lekko podnosiłem palnik lampy (do 30′). Dzięki temu ograniczałem ilość światła padającego na twarze. W ten sposób łatwiej uniknąć tzw. przepaleń, które nie korzystnie wyglądają na skórze.