W sobotę dobył się jubileuszowy turniej. Po przerwie i po wielu zmianach klub tańca dla dzieci wrócił do działań i można powiedzieć w wielkim skrócie że ma się dobrze. To oczywiście za sprawą Pani Kamili, która od samego początku pracuje z dzieciakami. Zajrzyj a dowiesz się więcej jak po raz kolejny dzieciaki wystartowały w 25 Turniej Tańca TAZARO!

Pandemia spowodowała pewną przerwę. Na szczęście ona nie trwała długo. W tym trudnym czasie podopieczni brali udział w licznych akcjach. Po mimo, iż byli oni 'uwięzieni’ w swych domach. Powstawały teledyski i inne ciekawe prace. Teraz nadeszła pora na przedwakacyjne podsumowanie kolejnego semestru. Team TAZARO przyozdobił salę gimnastyczną i przygotował wszystko co niezbędne do turnieju. Ze względu na jeszcze nie wygaszone do końca obostrzenia, ilość widzów jaka mogła się znaleźć tuż przy parkiecie została ograniczona. Pozostałych zainteresowanych występami zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji, oraz do odwiedzenia strony TAZARO, lub też innych mediów. Linki zamieszczam poniżej.


I część – Turnieju TAZARO

Został on podzielony na trzy główne części – oraz na grupy wiekowe. Zaczęli oczywiście najmłodsi z klas 0-1 i 2-3. Maluchy rywalizowali w parach tańcząc – Walca, Cha-chę i Polkę. Szanowne Jury składało się ze starszych wychowanków klubu, zaś przewodniczącą była Pani Kamila.

W kolejnym etapie były występy grupowych formacji, tych młodszych i nieco starszych tancerzy.

W trakcie występów grupowych, szanowne Jury podliczyło punktację. A chwilę później nastąpiło udekorowanie wszystkich zwycięzców medalami i słodkimi upominkami:

Tradycji musiało stać się zadość. Wszyscy obecni, a także już przybyli starsi Tazarowiczowie wspólnie zatańczyli „Będziemy Wszyscy razem”….

Więcej na kolejnej stronie….