W minioną sobotę w Szkole podstawowej nr 42 odbył się piknik rodzinny. Spotkali się na nim uczniowe rodzice nauczyciele oraz kluby sportowe prowadzące zajęcia w podstawówce. Motywem przewodnim były urodziny Warszawy. Zapraszam do obejrzenia skromnej relacji – w moich kardach – XIII Festyn Rodzinny.

To była długa przerwa – dwuletnia – z wieloma ograniczeniami. Na szczęście to już za nami i mogliśmy się spotkać na terenie szkoły. A tu przygotowano całą masę atrakcji, nie dam rady wszystkich wymienić. Jednakże wspomnę o kilku dość istotnych. Nim to nastąpi powiem, że to także był dzień, w którym Pani Dyrektor obchodzi urodziny… był tort i tradycyjne „..sto lat…”!!

Wracając do wydarzeń z festynu…. Dzieciaki miały całą masę zabaw, od dmuchanej zjeżdżalni po zabawy zręcznościowe. Nie zabrakło także czegoś na ząb – serwowano kiełbaski i inne smakołyki z grilla, ciasta watę cukrową… – każdy znalazł tu coś dla siebie.

Dzieciaki ze szkoły mogły wziąć udział w zabawach z nagrodami, a w tym czasie rodzice mogli spokojnie usiąść przed sceną i nacieszyć swoje zmysły występami różnymi występami. Mogliśmy wysłuchać piosenek o Warszawie i nie tylko. Obejrzeć występy tancerzy, a także pokazy karate z klubu prowadzonego na terenie SP42. Tancerze oczywiście ze znanego już na całym Świecie kubu TAZARO. Przypomnijmy jeszcze, że jego członkowie sięgnęli po najwyższe stopnie podium na Mistrzostwach Świata w Chorwacji – GRATULACJE. Cała impreza była perfekcyjnie przygotowana a i nie mogę się powstrzymać by nie nadmienić, iż świetnie poprowadziła ją Pani Kamila z TAZARO! Nie będę się więcej rozpisywał ale bardzo mi miło zaprosić do obejrzenia galerii 'XIII Festyn Rodzinny’:

Więcej fotoreportaży znajdziesz tutaj,
odwiedź także profil na facebooku