Siódma generacja. Przestrzeń, komfort, wygoda podróżowania. To cech którymi VW Multivan jest opisywany od dawna. Sprawdzi się dla rodziny wybierającej się na wakacje. Dla sportowca, który potrzebuje zabrać ze sobą sprzęt, czy też biznesmena, który w podróży wnętrze zamieni na mobilne biuro. Krótko mówiąc ten Van to pojazd o wielkich możliwościach.

Pomysłów na ten samochód nie brakuje, konfiguracji jest tyle, że aż ciężko wyliczyć. A jaki jest duży? Poniższe zdjęcie to perfekcyjnie pokazuje: Multivana w zestawieniu z 'maluchem’

VW Multivan
Teraz Volkswagen proponuje nam Vana z układem hybrydowym – a więc nieco bardziej oszczędnego i ekologicznego. Już na pierwszy rzut oka dobrze widać że niemieccy inżynierowie nie chcą być w tyle, oprócz wyśmienitych rozwiązań wnętrza i jego funkcjonalności znajdziemy w nim także najnowsze technologie wśród multimediów i systemów wspomagania kierowcy. No cóż ja nie będę się za nadto rozpisywał o tym aucie, ponieważ możesz o nim zasięgnąć opinii prosto z redakcyjnego testu – zapraszam na portal AutoRok. A tym czasem zapraszam do obejrzenia galerii z zimową aurą, w której głównym boahaterem był VW Multivan:

Więcej podobnych wpisów znajdziesz w dziale o samochodach

%d bloggers like this: