Do końca roku pozostało już nie wiele… A to był po prostu ciężki rok. Myślę, że już nadszedł czas by zrobić podsumowania. Szalejąca zaraza psuła wiele planów. Szkoła funkcjonowała w nietypowy sposób, raz normalnie raz zdalnie. A wakacje do najlepszych nie należały. Ogólnie rzecz ujmując wiele ograniczeń i trudności. Mimo wszystko życie musiało się toczyć dalej. Tak też było z naszymi dzieciakami. Roztańczone nie chciały przestawać brać udziału w zajęciach Pani Kamili. W wakacje wspólny wyjazd i odrobinę zabawy i rozrywki w tanecznym kroku. Nim się obejrzeliśmy do świąt się przybliżyliśmy. A jak święta to i Świąteczna Gala TAZARO 2021!

Praca z dziećmi w ostatnim okresie stała się jeszcze trudniejsza pod wieloma względami. Ciężko zaplanować zajęcia, choreografię, czy też układy taneczne gdy wszystko wokół w rozsypce. Jednakże trzeba na wszystko patrzeć pozytywnie, zwłaszcza gdy nie jest tak jakbyśmy tego sobie życzyli. Pewnie wszystkich dobrych stron nie jestem w stanie ująć w tych kilku zdaniach, a dla mnie najważniejsze, że nasze dzieciaki wciąż chcą się ruszać i tańczyć, że dążą do bycia razem i chcą tworzyć taneczną społeczność.

Społeczność TAZARO

Chylę czoła Pani Kamili za to, że kolejny, jakże trudny rok pracowała z naszymi pociechami. Bo trzeba sobie wprost powiedzieć, że TAZARO to coś więcej niżeli tylko 'klub’ taneczny. Jak to Pani Kamila wciąż powtarza: TAniec ZAbawa i ROdzina – i muszę przyznać, że obserwując od kilku lat te wszystkie dojrzewające osóbki od tych najmłodszych po te najstarsze, to dla mnie najważniejsza jest świetna atmosfera. Ona zawsze się unosi tam gdzie klubowicze: na treningach, na zajęciach, na parkiecie. Po mimo, że najstarszych dzielą lata 'świetlne’ od najmłodszych, to we wspólnym tańcu wszelkie różnice się zacierają, a wszyscy razem się znakomicie bawią.

Już kolejny rok z rzędu mogę obserwować naszych tancerzy. A i tym razem uwieczniłem tradycję jaką wprowadziła w nasze życie Pani Kamila nazywając ją Świąteczną Galą TAZARO!

W tym roku gala była podzielona na dwie części.

Świąteczna Gala TAZARO 2021 – część 1

Poniżej w skromnej galerii występy najmłodszych, którzy zaprezentowali się w pierwszej odsłonie:

Najstarsza grupa TAZARO wykonała specjalny występ dla najmłodszych:

Świąteczna Gala TAZARO 2021 – wspólny finałowy taniec dla najmłodszych:

Ale nie mogło się obyć bez…. Mikołaja i drobnych upominków:

Oraz pamiątkowe zdjęcia:

Tazarek
Tazaro Kids
Tazaro Mini