Nowe wcielenie jednego z bardzo popularnych u nas modeli. Ciekawe czy tym razem w naszym kraju odniesie wielki sukces? Te i wiele innych pytań zadawała sobie redakcja AutoRok. A mnie poprosiła bym do testu dodał swoje zdjęcia jakie zrobiłem dla Opel Astra.

Nastał prawie wiosenny krajobraz. I jeśli chodzi o zdjęcia to, to nie do końca dobrze. Ostre słońce, to bardzo duży kontrast. Mocno oświetlone nadwozie auta powoduje że w cieniach jest bardzo ciemno. Daje także bardzo ostre refleksy. Jest na prawdę trudno znaleźć kompromis. A jeszcze trudniej jest gdy nie ma możliwości by pofocić w dogodnych warunkach. Już się do tego przyzwyczaiłem. A jak Wy odbieracie nową Astrę – widać w niej dużo kontrastów, ostre zadziorne elementy. Raczej nie przypomina swojej starszej wersji. Wnętrze także mocno uległo zmianie. Nowoczesne kształty deski rozdzielczej wypełnione wyświetlaczami LED. Kierownica z obsługą radia i innych funkcji… O tym wszystkim możesz poczytać na portalu AutoRok. Ja nie będę się zgłębiał w tajniki tego auta. Podczas krótkiej sesji zarejestrowałem kadry, którymi bym się chciał z Wami podzielić. Zapraszam więc do skromnej galerii Opel Astra w roli głównej:

Pełen test auta znajdziesz na portalu AutoRok, a więcej zdjęć samochodów znajdziesz w moim portfolio lub w kategorii samochody.