Sezon kinderbali w pełni. Na szczęście już wszystko wróciło do normy, a nasze pociechy mogą się spotykać nie tylko przedszkolu czy w szkole na lekcjach. Powrócono więc do organizacji różnych zajęciach grupowych zawodów czy też bali. A jak się mają Bale karnawałowe 2023? Zapraszam…

No cóż raczej wyśmienicie o czym mogły się przekonać najmłodsze dzieci.

A dzięki temu ja również miałem okazję w uczestniczyć w balu karnawałowym dla dzieci oczywiście w roli fotografa. W CKiA na Targówku najmłodsze dzieciaczki miały okazję się dobrze bawić. A to za sprawą świetnej organizacji. I tutaj o grupie Tazaro Event należy wspomnieć z mocnym akcentem. Nie dość, że przygotowała piękne dekoracje sali, to jeszcze spowodowała, że najmłodsi od razu wpadli w wir zabawy. Oczywiście zabawa karnawałowa to taniec, taniec, konkursy i jeszcze raz świetna zabawa. Tu bawią się dzieci jak i dorośli – ta muzyka…, oraz Pani Kamila jako prowadząca… no po prostu nie da się wystać spokojnie w miejscu. Aż nóżka sama się rwie… No cóż ale gdy się trzyma aparat w rękach… To trzeba stabilnie stać, bo inaczej zdjęcia wychodzą poruszone 🙂 – tak troszkę żartobliwie. A tak całkiem na poważnie – to zapraszam do obejrzenia galerii zawierającej wybrane zdjęcia z Balu karnawałowego dla dzieci:

Podobne wpisy do Bale karnawałowe 2023 znajdziesz w dziale fotoreportaże, zapraszam także do odwiedzenia profilu na Facebooku.