Cel: wyjazd na Mistrzostwa Świata do Chorwacji tancerzy TAZARO

Pani Kamila wraz ze swoimi adeptami tańca w szkole podstawowej nr 42 zorganizowała imprezę, której celem była zbiórka pieniędzy dla Tancerzy TAZARO na wyjazd na Mistrzostwa Świata.

Zbiórka odbywała się poprzez licytację obrazów i masek, które powstały podczas letniego obozu. Oprócz tego, na zapleczu szkolnego patio odbywał się kiermasz pyszności i różności…

W trakcie balu Pani Kamila oprócz zabaw tanecznych przeprowadziła kilka konkursów. Zgadywankę muzyczną poprowadziła zaś jej siostra – Pani Iza. Uczestnicy mieli za zadanie odgadywanie z jakiej bajki były utwory wyśpiewywane przez Panią Izę. Nagrodami były drobne słodycze.

Bal charytatywny TAZARO

Tuż przed końcem Balu – Pani Kamila ogłosiła, że klub otrzymał potężne wsparcie od firmy „ENIGMA”, za co najstarsza grupa TAZARO podziękowała gromkimi brawami i wspólnym nietypowym zdjęciem:

Bal TAZARO

Mamy nadzieję, iż ta impreza w pełni przyczyniła się do spełnienia marzeń tancerzy. Oczywiście dla nich jest to udział w Mistrzostwach Świata na Chorwacji.

W imieniu naszych pociech dziękuję szczodrym licytatorom i ofiarodawcom za wszelkie wsparcie. A także Pani Kamili jak zawsze za trud i olbrzymie serce włożone także i w ten bal.

A na koniec życzę TAZAROwiczom samych sukcesów na Mistrzostwach Świata – POWODZENIA!!

Andrzej.

P.S. Poniżej Bal charytatywny TAZARO w moich kadrach: