W zasadzie to mój drugi kontakt z tym środowiskiem. O pierwszym nie chcę wspominać – nie chodzi o zdjęcia, i proszę nie pytajcie mnie dlaczego – szkoda gadać…. W niedzielny poranek wybrałem się do Podkowy Leśnej – konkretniej do Klubu Jeździeckiego.

Prognoza pogody była idealna, ciepło słonecznie… Poranek okazał się jednak dość chłodny – ale co tam, ubrania na cebulkę i w drogę. Całe szczęście, że nim się wyszykowałem sprawdziłem harmonogram. Ze względu na większą ilość zapisów niż przewidywano przesunięto rozpoczęcie konkursów o godzinę. Na miejsce dotarłem na styk, bo nie chciałem niczego przegapić. Zawody rozpoczeły się niemalże punktualnie o 8. rano. Organizatorzy Otwartych Zawodów Klubowych w skokach i Ride&Fun rozpisali dziesięć konkursów, z czego dwa były połączone ze względu na te same wysokości przeszkód. Imprezę rozpoczęto od przejazdów najmłodszych w konkursie Ride&Fun, którzy na torze mieli do pokonania kilka przeszkód. Kolejne konkury to już przejazdy ze skokami przez przeszkody począwszy od 50 aż do 100cm. Po każdym z konkursów dekoracja i nagrody dla zwycięzców i uczestników. Nie przedłużając zapraszam do obejrzenia skróconej fotorelacji:

Dziękuję Organizatorom za możliwość spędzenia czasu w Podkowie Leśnej, zwycięzcom gratuluje osiągnięć.

Jeśli brałeś lub brałaś udział w tych zawodach i jesteś zainteresowan(a)y zdjęciami zapraszam do kontaktu: andrzej@apr-foto.pl, powyższa galeria to jedynie część zdjęć jakie zrobiłem tego dnia.

Wyniki znajdziesz tutaj.

Zachęcam również do odwiedzenia profilu klubu na Facebooku, oraz do współpracy.

Więcej zdjęć z imprez znajdziesz na blogu lub portfolio.