Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, w Podstawówce nr 42 tancerze spotkali się na parkiecie. Tym razem forma przybrała bitwę tancerzy. Na sali gimnastycznej do rywalizacji stawały poszczególne grupy.

Bitwa tancerzy to głównie zabawa polegająca na tym bym wyznaczona grupa naśladowała przeciwną, wykonującą jeden ze swoich układów. Rywalizacja w tańcu daje uczestnikom niesamowitą frajdę, zaś publiczności sporo emocji i radości. Obserwowanie tańczących zespołów wywołuje wspaniałe uczucia, dużo pozytywnych endorfin…

Między występami, a w zasadzie pomiędzy bitwami, w krótkich przerwach odbywało się losowanie pucharów. W jednej z przerw, Pani Kamila, wręczyła indywidualne dyplomy od organizatorów Mistrzostw Świata w Chorwacji dla uczestników z najstarszej grupy TAZARO. Jeszcze raz gratulujemy wytańczenia najwyższego trofeum!

Poniżej galeria z poszczególnych 'bitew’ tancerzy:

Tazaro School – 'Odrodzenie’ vs Tazarek

Tazaro – 'Pomiędzy’ vs Tazarox

Tazaro Turbo – 'Kotki’ vs Tazaro Mini

Tazaro Junior – 'Fabryka maszyn’ vs Tazaro Schooll

Tazarox – 'Chinki’ vs Tazaro

Tazaro Turbo – 'Kotki vs Tazaro Mini

Tazaro School – 'Narnia’ vs Tazaro w wykonaniu 'Narnia’

Tazaro Team – 'Rock and Roll’ vs Tazaro Turbo

Tazaro – 'Human Relation’ vs Tazaro School

Moment wręczenia Dyplomów:

Tazarek – 'Parasolki’ vs Tazaro Junior

Tazaro Mini Formacja 'Deep’ vs Tazaro

I jako ostatni wspólny taniec wszystkich Tazarowiczów:

Na przegnanie Szkoły mała dyskoteka:

W imieniu swoim i wszystkich dzieciaków, chciałbym złożyć serdeczne podziękowania Pani Kamili, za kolejny taneczny rok, za to, że doprowadziła nasze pociechy do tak wielu zwycięstw oraz za Mistrzostwa Świata!! – BARDZO DZIĘKUJEMY !!

Przed nami wakacje – życzę wszystkim wypoczynku, dobrej zabawy i przyjemnych rytmów. Część z Was zapewne się spotka na Obozie Letnim – udanej zabawy!

Andrzej

P.S. Więcej informacji o klubie Tazaro, zeszłoroczna Gala